MazaCena.lv » Akcijas bukleti » Lats akcijas buklets

Jaunums 🔥 Lats akcijas buklets spēkā no 09.07.2024 līdz 29.07.2024 . Tagad ir īpašas atlaides un akcijas dažādām populārām ikdienas precēm.

Katru mēnesi Lats akcijas buklets iepazīstina šī tīkla veikalu klientus ar produktu klāstu par īpaši zemām cenām. Pagaidu cenu samazinājums noteiktām precēm ir izdevīgs ne tikai pārdevējiem, bet arī pircējiem.

Papildus visiem pieejamām preču atlaidēm Lats veikali pastāvīgajiem klientiem piedāvā veikt rentablus pirkumus lojalitātes programmas ietvaros. Īpašās atlaides Lata karšu īpašniekiem var atrast arī akcijas bukletā.

Lats veikali, kas ir apvienoti plašā tirdzniecības tīklā un ir izvietoti pat visattālākajos Latvijas reģionos, ļoti bieži ir vienīgā pieejamā vieta pārtikas un pirmās nepieciešamības preču iegādei. Pateicoties aktīvai attīstībai, daudzi Lats veikali jau tagad ir spējīgi konkurēt pat ar tādiem pazīstamiem tirgiem kā Rimi Mini.

Latvijas tirgotāju savienība Lats, kas tika dibināta 2007.gadā, ir mazo un vidējo Latvijas pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmumu asociācija.

Lai palielinātu biznesa efektivitāti un konkurētspēju, simtiem tirdzniecības punktu darbojas ar vienu Lats zīmolu. Starp citu, savu vietu savienībā ieņēma ne tikai mazumtirdzniecības veikali, bet arī, viesnīcas, kafejnīcas un degvielas uzpildes stacijas. Lielākā daļa Lats tirdzniecības vietu ir izveidotas kā mazumtirdzniecības veikali, un Latvijas mazo pilsētu iedzīvotājiem tie bieži vien ir vienīgā iespēja veikt ikdienas pirkumus.
Ir vērts atzīmēt, ka Lats aktīvi atbalsta bērnus un jauniešus, organizē liela mēroga loterijas klientu vidū un piedalās mazo pilsētu infrastruktūras attīstībā.

Ieteikt
Vērtējums:
(3)
0 komentāru
Pieslēgties ar
Pieslēgties ar Facebook
Pieslēgties ar Google
vai