MazaCena.lv » Akcijas bukleti » Pepco akcijas buklets

Jaunums 🔥 Pepco akcijas buklets spēkā no 06.06.2024 līdz 19.06.2024.


Pepco akcijas buklets ir tikai iepazīstināšana ar daļu no viskarstākajām atlaidēm, jo pašreizējo piedāvājumu pilnu ainu var redzēt tikai tieši apmeklējot veikalu. Tāpēc šis minimums ir pietiekams, lai iegūtu vispārēju priekšstatu par pieejamo produktu klāstu Pepco veikalos.

Starp populārākajām preču kategorijām ir trauki, mājas aksesuāri, apģērbs bērniem un pieaugušajiem. Tomēr īpašs uzsvars Pepco veikalu sortimentā tiek likts uz pēdējo kategoriju, tas ir, uz apģērbu. Pepco veikali ir labs papildinājums, lai dažādotu mazumtirdzniecības iepirkšanās vietas, jo īpaši tāpēc, ka viņu pārdoto preču kvalitāte nerada īpašas sūdzības.

Eiropas veikalu tīkls piedāvā praktiskus un modernus apģērbus bērniem un pieaugušajiem.

Šī tirdzniecības tīkla attīstības vēsture aizsākās 1999.gadā Polijas pilsētā Poznaņā. Vairāku gadu desmitu laikā tīkls ir pieaudzis līdz iespaidīgam izmēram, un tagad daudzās Eiropas valstīs veiksmīgi darbojas vairāk nekā tūkstots veikalu.

Pirmais Pepco veikals Latvijā darbu sāka 2018.gadā Rīgas Mežciema tirdzniecības centrā, izraisot patiesu interesi daudzu Latvijas patērētāju vidū. Šodien var droši teikt, ka Pepco ir viens no daudzsološajiem un visstraujāk augošajiem mazumtirdzniecības tīkla uzņēmumiem Latvijā.

Ieteikt
Vērtējums:
(7)
0 komentāru
Pieslēgties ar
Pieslēgties ar Facebook
Pieslēgties ar Google
vai