MazaCena.lv » Akcijas bukleti » Elvi akcijas buklets

Jaunums 🔥 Elvi akcijas buklets spēkā no 01.06.2023 līdz 14.06.2023.

Pašreizējais Elvi akcijas buklets ir derīgs visos šī tīkla veikalos un satur desmitiem rentablu piedāvājumu starp dažādām produktu grupām, un atlaides bieži ir lielākas nekā lielos lielveikalos.

Būdama viena no lielākajām tirdzniecības tīkliem, Elvi ar savu zīmolu apvieno simtiem dažāda lieluma mazumtirdzniecības vietu, tādējādi palīdzot tām cieši konkurēt ar nozīmīgākajiem spēlētājiem Latvijas tirgū. Strādājot pēc tā saucamās «franšīzes» principa, uzņēmēji saņem būtisku visaptverošu atbalstu.

Viens no Elvi veikalu galvenajiem mērķiem ir atbalstīt Latvijas ražotājus piedāvājot plašu pārtikas rūpniecības un nepārtikas preču klāstu un to nepārtraukti paplašinot. Nav noslēpums, ka maziem vietējiem uzņēmumiem un zemnieku saimniecībām ir grūti konkurēt ar nozares milžiem, un bieži vien tas vienkārši nav iespējams. Dažreiz maziem uzņēmumiem vienīgā iespēja izdzīvot ir šāds veikalu atbalsta punkts.

Papildus atlaidēm no Elvi akcijas brošūras šī izplatīšanas tīkla veikalos ir arī atlaižu karte, kas pastāvīgajiem klientiem nodrošina fiksētu 2% atlaidi visiem pirkumiem.

Starp salīdzināmajiem konkurentiem Elvi var atzīmēt arī veikalu tīklu Lats, kas darbojas uz līdzīgiem principiem. Elvi galvenā iezīme ir pastāvīgo klientu uzticēšanās, atbilstošs apkalpošanas līmenis un vienmēr tikai kvalitatīvi produkti.

Ieteikt
Vērtējums:
(0)
0 komentāru
Pieslēgties ar
Pieslēgties ar Vkontakte
Pieslēgties ar OK.ru
Pieslēgties ar Facebook
Pieslēgties ar Google
Pieslēgties ar Yandex
vai