Konfidencialitātes politika

  1. Lietotājs, kurš izmanto mājas lapu, piekrīt esošajai Konfidencialitātes politikai un personīgo datu apstrādes noteikumiem.
  2. Esošā Konfidencialitātes Politika apliecina mājas lapas atbildību par lietotāju personīgo datu neizpaušanu un aizsardzību, kurus lietotājs iesūta, izveidojot lietotajā kontu vai pērkot dāvanu karti.
  3. Mājas lapas izmantošanas laikā automātiski tiek apkopoti dažādi tehniski dati, iekļaujot IP adresi, sīkdatnes, meklēšanas vēsture un citi. Jūs variet iestatīt savu meklēšanas sistēmu tādējādi, lai sīkdatnes netiktu saglabāti.
  4. Lietotāja personiskie dati var tikt nodoti Latvijas Republikas valsts pilnvarotām personām tikai un vienīgi saskaņā ar Latvijas Republikas noteikto likumdošanu.
  5. Lietotājs piekrīt tam, ka mājas lapas Administrācijai ir tiesības nodot lietotāja personīgos datus, lai izpildītu pasūtījumu, trešajām pusēm, piemēram kurjera servisiem, pasta organizācijām, elektrosakaru operatoriem.
  6. Lietotājs piekrīt tam, ka mājas lapas Administrācijai ir tiesības nodot anonīmus savāktus datus, trešajām pusēm, lai palīdzētu piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Piemēram Google Analytics.
  7. Mājas lapas Administrācijai ir tiesības veikt izmaiņas pastāvošajā Konfidencialitātes politikā bez saskaņošanas ar lietotāju.
  8. Jaunā Konfidencialitātes politika stājas spēkā ar tās izvietošanu mājas lapā.