MazaCena.lv » Visi akcijas bukleti » Labais akcijas buklets

Labais akcijas buklets

Buklets spēkā: no 10.09.2020 līdz 07.10.2020
Iepriekšējais buklets no 13.08.2020 līdz 09.09.2020

Veikala Labais akcijas bukletā lielākajā daļā ir atlaides šai konkrētajai produktu kategorijai. Daudziem Labais produktiem cenas ir zemākas nekā veikalos Top!. Turklāt 90% no visiem pārdotajiem produktiem ir iesaiņoti.

Labais ikmēneša akcijas bukleti neatšķiras ar lielāku lappušu skaitu, tāpēc tiem ir diezgan pieticīgs reklāmas piedāvājumu saraksts. Neskatoties uz to, Labais mini-tirgus jau daudzus gadus sauc par veikaliem ar zemām cenām ar labi izveidotu patērētāju auditoriju.

Latvijas veikalu un noliktavu tīkls Labais izceļas ar plašu alkoholisko dzērienu klāstu, kā arī galveno populāro pārtikas un nepārtikas preču grupu izvēli.

Labais veikali, kā arī Top! pieder vienam īpašniekam - SIA Firma Madara 89, kas specializējas pārtikas un nepārtikas preču vairumtirdzniecībā un mazumtirdzniecībā visā Latvijā.

Veikalu Labais darbība ir vērsta uz reģionālajiem patērētājiem, kuriem galvenie kritēriji ir ātrs un ērts serviss, tuvums un pieejamas autostāvvietas. Atrodas dažādās Latvijas vietās - Daugavpilī, Balvos, Olainē, Siguldā, Aizkrauklē, Gulbenē, Liepājā, Madonā, Preiļos, Saldū, Smiltenē un Cēsīs, viena soļa attālumā ir veikali Labais.

Vērtējums:
(0)
0 komentāru
Pieslēgties ar
Pieslēgties ar Vkontakte
Pieslēgties ar OK.ru
Pieslēgties ar Facebook
Pieslēgties ar Google
Pieslēgties ar Yandex
vai