MazaCena.lv » Visi akcijas bukleti » Mājai un dārzam akcijas buklets

Mājai un dārzam akcijas buklets

Buklets spēkā: no 01.09.2020 līdz 30.09.2020
Iepriekšējais buklets no 01.08.2020 līdz 31.08.2020

Mājai un dārzam akcijas buklets jau daudzus gadus ir efektīvs līdzeklis, lai potenciālajiem pircējiem piegādātu aktuālo informāciju par atlaidēm. Celtniecības un apdares materiāli, profesionāli instrumenti un komplekti, interjera un dekoru priekšmeti, pārtika un daudz kas cits laiku pa laikam tiek piedāvāti par ļoti konkurētspējīgām cenām.

Veikalu “Mājai un dārzam” galvenā specializācija ir dažādu preču mazumtirdzniecība mājām, dārzam un saimniecības zemes gabaliem. Pašlaik veikali Mājai un dārzam saviem klientiem piedāvā arī pārtikas produktus, kas klientiem ir diezgan ērti.

Būdami plaša produktu klāsta tiešie izplatītāji, veikali “Mājai un dārzam” saviem klientiem piedāvā vislabāko cenas un kvalitātes attiecību.

Veikalu tīkls “Mājai un dārzam”, kas durvis vēra 1991.gadā, vairāku gadu desmitu laikā izvērsās līdz 16 moderniem lielveikaliem.

Pateicoties lojalitātes programmas ieviešanai veikalos Mājai un dārzam, klienta kartes īpašnieki - fiziskas un juridiskas personas saņem vēl lielākas atlaides, kuru vērtība ir tieši proporcionāla iepriekšējo pirkumu apjomam.

Vērtējums:
(0)
0 komentāru
Pieslēgties ar
Pieslēgties ar Vkontakte
Pieslēgties ar OK.ru
Pieslēgties ar Facebook
Pieslēgties ar Google
Pieslēgties ar Yandex
vai