MazaCena.lv » Akcijas bukleti » Super Selection akcijas buklets

Jaunums 🔥 Super Selection akcijas buklets spēkā no 09.04.2024 līdz 28.04.2024.


Regulārā Super Selection akcijas avīze tradicionāli iznāk divas reizes mēnesī un paziņo par izdevīgām atlaidēm precēm ar jau diezgan konkurētspējīgu cenu. Super Selection veikali jau sen tiek dēvēti par «1000 sīkumiem», un tā neapšaubāmi ir taisnība, bet tikai daļēji. Pašlaik Super Selection ir vairāk nekā 10 tūkstoši dažādu produktu, un daudzus no tiem nevar saukt par sīkumiem.

Ja jums ir uzdevums sagatavoties kādiem svētkiem vai notikumamm, tad Super Selection var kļūt par neaizstājamu palīgu šī mērķa sasniegšanā. Veikala sortiments vienmēr attīstās un pieaug, jaunumi plauktos ir ierasta lieta, un, pateicoties veikala Super Selection akcijas avīzes atlaidēm, ietaupījumi ģimenes budžetā kļūst pamanāmāki.

Mazumtirdzniecības veikalu tīklam Super Selection, kuru 2008.gadā dibināja holandiešu uzņēmējs, šobrīd Latvijā ir 11 veikali.

Pateicoties labi pārdomātai cenu politikai Super Selection veikalus ir iecienījis plašs patērētāju loks. Pastāvīga preču sortimenta atjaunināšana un pieaugums veicina šī tirdzniecības tīkla strauju attīstību. Super Selection sortiments ir tik plašs, ka tas burtiski aptver visas mūsdienu cilvēka darbības jomas. Pārtikas produkti, preces sportam un atpūtai, mājai un mājsaimniecībai, auto aksesuāri un instrumenti, celtniecības un apdares materiāli - vairāk nekā desmit tūkstoši citu noderīgu preču, kas atrodamas Super Selection tīkla veikalos.


Ieteikt
Vērtējums:
(1)
0 komentāru
Pieslēgties ar
Pieslēgties ar Vkontakte
Pieslēgties ar OK.ru
Pieslēgties ar Facebook
Pieslēgties ar Google
Pieslēgties ar Yandex
vai