MazaCena.lv » Akcijas bukleti » Rimi akcijas buklets

Jaunums 🔥 Rimi akcijas buklets spēkā no 16.07.2024 līdz 22.07.2024. Tagad ir īpašas atlaides un akcijas dažādām populārām ikdienas precēm.

Neatkarīgi no nedēļas dienas vai gadalaika, ar katru jaunu numuru, Rimi akcijas buklets mudina savus uzticīgos piekritējus doties uz hipermārketu un atgriezties mājās ar lieliskiem pirkumiem. Produktu klāsts vienmēr ir daudzveidīgs, taču ļoti bieži tas pircējam sagādā raizes, kuram produktam dot priekšroku, un kuru, paturot rokā, tomēr atgriezt plauktā. Un šis ir tieši gadījums, kad ir lietderīgi ieskatīties Rimi bukleta jaunākajā numurā.

Lielais un cienījamais mazumtirdzniecības operators Rimi Baltic ir mazumtirgotāju Somijas uzņēmuma Kesko un Zviedrijas ICA, kas specializējas pārtikas un veselības produktu tirdzniecībā, kopīgu centienu rezultāts. Pašlaik tikai ICA pieder lielveikalu ķēde Rimi, jo 2006. gadā Kesko pārdeva savas kapitāldaļas.

Mūsdienu dzīves ritms un ievērojamā interneta popularizēšana pamudināja Rimi veikt ne tikai pārdošanu bezsaistē, bet arī nodrošināt klientus veikt pirkumus virtuālā vidē ar iespēju piegādāt pirkumus uz norādīto adresi. Tāpat daudzus gadus Rimi hipermārketos darbojas uzkrājamo bonusu sistēma. Protams, sistēma nav unikāla, taču tā tomēr ir lielisks pircēju motivētājs.

Ieteikt
Vērtējums:
(56)
0 komentāru
Pieslēgties ar
Pieslēgties ar Facebook
Pieslēgties ar Google
vai