MazaCena.lv » Akcijas bukleti » Mego akcijas buklets

Jaunums 🔥 Mego akcijas buklets spēkā no 15.07.2024 līdz 21.07.2024 . Tagad ir īpašas atlaides un akcijas dažādām populārām ikdienas precēm.

Ja jūs tagad pārlūkojat Mego akcijas bukletu, jūs, visticamāk, esat viens no 125 tūkstošiem pircēju, kurš katru dienu pārbauda lielveikala Mego plauktus, meklējot atlaides visa veida pārtikai un sadzīves priekšmetiem. Regulāra laimestu izloze preču un naudas loterijās starp Mego pircējiem ir viena no šī lielveikalu tīkla atšķirīgajām iezīmēm. Varbūt jums ir savs viedoklis par Mego atlaidēm, kā arī par Mego akciju bukletiem, mums būs interesanti saņemt jūsu komentārus par šo tēmu.

Lielveikalu tīkls Mego, kura izcelsme ir 1999. gadā, simtprocentīgi ir Latvijas zīmols. Iegūstot mazumtirdzniecības ķēdi IKI 2014. gadā, Mego paplašinājās līdz 89 veikaliem.

Katru dienu vairāk nekā 125 tūkstoši pircēju visā Latvijā izdara izvēli par labu lielveikaliem Mego.

Augstas kvalitātes serviss un rūpīga produktu piegādātāju izvēle ļauj Mego veikaliem konkurēt ar tādiem milžiem kā Maxima un Rimi. Mego lielveikali neietilpst premium segmentā, taču tie ieņem vienu no vadošajām vietām starp “katru dienu” veikaliem. Tas ir tieši tas gadījums, lai nākamā iepirkšanās reize būtu ērta, izdevīga un ātra.

Mego atlaižu sistēma ļauj uzkrāt bonusu 5% apmērā no katra pirkuma summas un regulāri saņemt īpaši izdevīgus piedāvājumus atlaižu veidā uz visdažādākajām precēm.

Ieteikt
Vērtējums:
(44)
1 komentārs
Pieslēgties ar
Pieslēgties ar Facebook
Pieslēgties ar Google
vai
  1. Silvija
       2024g. 16 jūnijā, 14:39
    Jūsu veikalā Graudu ielā 10,Rīga, pārdod deserta sieriņš Baltais par 0,26 EUR, bet plauktā pie precēm visu laiku ir cena 0,23 EUR.