MazaCena.lv » Akcijas bukleti » Aibe akcijas buklets

Jaunums 🔥 Aibe akcijas buklets spēkā no 02.04.2024 līdz 22.04.2024.


Lai vairākas reizes mēnesī iepazīstinātu klientus, tirdzniecības tīkls izdod atlaides brošuru – tā saucamo Aibe akcijas bukletu. Neskatoties uz brīdinājumu par ierobežotu skaitu reklāmas produktu, lielos Aibe tirdzniecības tīkla veikalos vairumā gadījumu produkti no akcijas bukleta atrodas visā akcijas periodā. Ja jūs regulāri apmeklējat Aibe veikalus, jums jāzina ne tikai par atlaidēm no akcijas bukletiem, bet arī par visām atlaižu kartes priekšrocībām. Izmantojot Aibe atlaižu karti, pirkumi noteikti kļūs izdevīgāki un patīkamāki.

Baltijas tirgotāju asociācija Aibe ir viena no lielākajām vairumtirgotāju un mazumtirgotāju, kā arī vietējo pārtikas un nepārtikas preču ražotāju asociācijām.

Vairāk nekā 350 uzņēmējiem un vairāk nekā 1400 veikaliem visā Baltijas reģionā, pateicoties labi koordinētam kopīgam darbam, izdevās palielināt gada apgrozījumu līdz vairāk nekā 475 miljoniem eiro.

Ar tik lielu potenciāla esamību Aibe ir iespēja piedāvāt pašreizējiem un nākamajiem dalībniekiem īpašus konkurences apstākļus. Strādājot ciešā līdzīgi domājošu cilvēku komandā, dalībnieki iegūst iespēju veikt uzņēmējdarbību ar ievērojamām priekšrocībām:

  • Zemas preču iepirkuma cenas;
  • Profesionāls mārketinga atbalsts;
  • Viens atpazīstams zīmols;
  • Uzņēmējdarbības attīstības līdzfinansēšana;
  • Juridiskā palīdzība un biznesa konsultācijas;
  • Labi izveidota loģistika.

Mūsu laika realitāte ir tāda, ka maziem un vidējiem uzņēmumiem "izdzīvot" dažreiz ir ne tikai grūti, bet pat neiespējami. Pateicoties visaptverošajam Albe tirdziecības tīkla atbalstam, vietējie uzņēmēji iegūst iespēju strādāt pavisam citā daudz augstākā līmenī.

Ieteikt
Vērtējums:
(0)
0 komentāru
Pieslēgties ar
Pieslēgties ar Vkontakte
Pieslēgties ar OK.ru
Pieslēgties ar Facebook
Pieslēgties ar Google
Pieslēgties ar Yandex
vai