MazaCena.lv » Akcijas bukleti » Top! akcijas buklets

Jaunums 🔥 Top! akcijas buklets spēkā no 11.04.2024 līdz 24.04.2024.


Ilustrētais krāsains akciju buklets Top tiešsaistes formātā ir ne mazāk populārs kā tā bezsaistes versija, kas tiek izdota drukātā formātā. Buklets tiek izdots vidēji reizi divās nedēļās, un tas klientiem ļauj iepazīties ar visiem aktuālajiem Top veikalu piedāvājumiem.

Lielais Latvijas mazumtirdzniecības tīkls Top, kas pieder vairākiem uzņēmumiem vienlaikus, ir radies tālajā 2000. gadā. Vairāk nekā 200 veikalu ar šo zīmolu veiksmīgi konkurē mazumtirdzniecības nozarē, sniedzot savus pakalpojumus divos formātos - Top un Mini Top. Top mazumtirdzniecības tīkla veiksmīgā attīstības stratēģija ļauj tam gadu no gada palielināt savu daļu tirdzniecības biznesā, vienlaikus nodrošinot darba vietas vairāk nekā 3000 Latvijas iedzīvotājiem. Top veikali, kas atrodas visā Latvijas Republikā, ir viens no atpazīstamākajiem nacionālajiem zīmoliem.

Procentuālā izteiksmē top veikalu izvietojums reģionos ir šāds: Vidzemē koncentrēti 23% veikalu, Rīgas reģionā - 16%, 15% - Latgalē un 14% - Zemgalē.

Katrā Top akciju bukleta numurā ir vairāki desmiti produktu par samazinātu cenu no dažādām produktu kategorijām. Alkoholiskie un bezalkoholiskie dzērieni, gaļa un piena produkti, konditorejas izstrādājumi un kulinārijas izstrādājumi – tie nebūt nav visi populārāko akcijas produkti veikalos Top.


Ieteikt
Vērtējums:
(10)
0 komentāru
Pieslēgties ar
Pieslēgties ar Vkontakte
Pieslēgties ar OK.ru
Pieslēgties ar Facebook
Pieslēgties ar Google
Pieslēgties ar Yandex
vai