MazaCena.lv » Visi akcijas bukleti » Top akcijas buklets

Top akcijas buklets

Buklets spēkā: no 13.08.2020 līdz 26.08.2020
Iepriekšējais buklets no 30.07.2020 līdz 12.08.2020

Ilustrētais krāsains akciju buklets Top tiešsaistes formātā ir ne mazāk populārs kā tā bezsaistes versija, kas tiek izdota drukātā formātā. Buklets tiek izdots vidēji reizi divās nedēļās, un tas klientiem ļauj iepazīties ar visiem aktuālajiem Top veikalu piedāvājumiem.

Lielais Latvijas mazumtirdzniecības tīkls Top, kas pieder vairākiem uzņēmumiem vienlaikus, ir radies tālajā 2000. gadā. Vairāk nekā 200 veikalu ar šo zīmolu veiksmīgi konkurē mazumtirdzniecības nozarē, sniedzot savus pakalpojumus divos formātos - Top un Mini Top. Top mazumtirdzniecības tīkla veiksmīgā attīstības stratēģija ļauj tam gadu no gada palielināt savu daļu tirdzniecības biznesā, vienlaikus nodrošinot darba vietas vairāk nekā 3000 Latvijas iedzīvotājiem. Top veikali, kas atrodas visā Latvijas Republikā, ir viens no atpazīstamākajiem nacionālajiem zīmoliem.

Procentuālā izteiksmē top veikalu izvietojums reģionos ir šāds: Vidzemē koncentrēti 23% veikalu, Rīgas reģionā - 16%, 15% - Latgalē un 14% - Zemgalē.

Katrā Top akciju bukleta numurā ir vairāki desmiti produktu par samazinātu cenu no dažādām produktu kategorijām. Alkoholiskie un bezalkoholiskie dzērieni, gaļa un piena produkti, konditorejas izstrādājumi un kulinārijas izstrādājumi – tie nebūt nav visi populārāko akcijas produkti veikalos Top.

Vērtējums:
(0)
0 komentāru
Pieslēgties ar
Pieslēgties ar Vkontakte
Pieslēgties ar OK.ru
Pieslēgties ar Facebook
Pieslēgties ar Google
Pieslēgties ar Yandex
vai
Šī vietne ir aizsargāta ar reCAPTCHA. Tiek piemērota Google konfidencialitātes politika un pakalpojumu sniegšanas noteikumi.