MazaCena.lv » Akcijas bukleti » Aptieka1 akcijas avīze

Jaunums 🔥 Aptieka1 akcijas avīze spēkā no 01.07.2024 līdz 31.07.2024 . Tagad ir īpašas atlaides un akcijas dažādām populārām ikdienas precēm.

Katra mēneša sākumā Aptieka1 akcijas avīze klientiem sniedz noderīgu informāciju par aptieku, kā arī aktuālās zāļu akcijas, visiem piedāvājumiem pievienojot īsas anotācijas. Visām aptiekām, kas apvienotas ar zīmolu Aptieka1, ir sava īpaša seja, tāpēc katru mēnesi akciju laikraksts iepazīstina lasītājus ar vienu no esošajiem aptieku tīkla farmaceitiem. Papildus informācijai par atlaidēm laikrakstā varat atrast noderīgus padomus no vadošajiem farmaceitiem un ārstiem, jauno zāļu un higiēnas līdzekļu aprakstiem.

Neatkarīgo aptieku tīkls Aptieka1 savām partneru aptiekām piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, atvieglojot viņu darbu un nodrošinot priekšrocības konkurencē ar citiem aptieku tīkliem.

Kopš 2004.gada Aptieka1 ir apvienojusi 92 aptiekas visā Latvijā.

Aptieka1 tirdzniecības vietas ir daļa no Eiropas lielākā neatkarīgā aptieku zīmola PHOENIX Pharmacy Partnership. Katrs tirdzniecības tīkla dalībnieks, kas ir gandrīz 9000 biedru 15 Eiropas valstīs, katru dienu sniedz savu ieguldījumu kopējā biznesā. Aptieku partnerība ļauj aptiekām saglabāt savu individualitāti, sniedzot atbalstu uzņēmējdarbības vadībā un atvieglojot nepieciešamo zāļu piegādi. Tāpat kā vairums vadošo mazumtirdzniecības tīklu, arī Aptieka1 klientiem piedāvā lojalitātes karti un iespēju iegādāties dāvanu kartes.

Ieteikt
Vērtējums:
(0)
0 komentāru
Pieslēgties ar
Pieslēgties ar Facebook
Pieslēgties ar Google
vai