MazaCena.lv » Akcijas bukleti » Euroaptieka akcijas buklets

Jaunums 🔥 Euroaptieka akcijas buklets spēkā no 01.07.2024 līdz 31.07.2024. Tagad ir īpašas atlaides un akcijas dažādām populārām ikdienas precēm.

Euroaptieka akcijas buklets, kā arī ievērojamas atlaides visplašajam farmācijas produktu klāstam ir aktuālas jebkurā gada laikā. Pateicoties šim bukletam, nodot informāciju par potenciālajiem Euroaptieka piedāvājumiem potenciālajiem klientiem ir daudz efektīvāk. Euroaptieka ikmēneša akcijas piedāvājumi ir ne tikai atlaides medikamentiem, bet arī personīgās higiēnas līdzekļiem, biopiedevām, kosmētikai un medicīnas pakalpojumiem.

Neaizmirstiet, ka tikai Medus kartes īpašnieki var pilnībā gūt labumu no pirkumiem Euroaptieka tīklā. Turklāt šīs kartes iegūšana ir vienkārša un ne īpaši dārga lieta, īpaši salīdzinājumā ar tās iespējamām priekšrocībām.

Euroaptieka aptieku mazumtirdzniecības tīkls pieder starptautiskai uzņēmumu grupai Euroapotheca, kuras darbības vēsture aizsākās 1998.gadā. Pateicoties veiksmīgai attīstībai, šobrīd visā Latvijā darbojas vairāk nekā 50 aptieku. Būdama viena no Latvijas farmācijas biznesa līderiem, Euroaptieka ir ieguvusi uzticama biznesa partnera un atbildīga darba devēja reputāciju.

Latvijas filiālēs strādā vairāk nekā 450 augsti kvalificēti darbinieki.

Euroaptieka aptieku politika ir vērsta uz kvalitatīvu farmācijas pakalpojumu sniegšanu, kā arī noteikt atlaides un priekšrocības dažām klientu kategorijām. Pastāv arī dažādas motivācijas tehnikas, piemēram, Medus atlaižu karte pastāvīgajiem klientiem, dažādi reklāmas bukleti un žurnāli, kā arī bezmaksas farmācijas un medicīnas pakalpojumi.

Ieteikt
Vērtējums:
(3)
0 komentāru
Pieslēgties ar
Pieslēgties ar Facebook
Pieslēgties ar Google
vai