MazaCena.lv » Akcijas bukleti » Mēness aptiekas akcijas buklets

Jaunums 🔥 Mēness aptiekas akcijas buklets spēkā no 01.06.2024 līdz 30.06.2024.


Ikmēneša «Mēness aptieka» akcijas buklets ir paredzēts taupīgiem cilvēkiem, kuri seko savai veselībai un nevēlas pārmaksāt. Starp citu, atlaides visefektīvākajām zālēm ir noderīgas neatkarīgi no gada laika vai citiem apstākļiem. Bezmaksas Mēness aptiekas veselības karte tās īpašniekiem dod iespēju uzkrāt bonusa punktus un saņemt papildu atlaides. Turklāt lietotāju ērtībām ir atvērta tiešsaistes aptieka ar zāļu piegādi visā Latvijā.

Daudzus gadus ar visiem labi zināmo Mēness aptieka zīmolu uzņēmums Sentor Farm aptiekas AS veiksmīgi darbojas farmācijas biznesā Latvijā. Savukārt AS Sentor Farm aptiekas ir AS Repharm uzņēmumu grupas sastāvdaļa, kas apvieno vairāk nekā 200 zāļu tirdzniecības vietas.

Mēness aptieka tirdzniecības vietas, kas atrodas tiešā tuvumā potenciālajiem klientiem - klīnikās, slimnīcās, tirdzniecības centros, ir viens no kvalitatīvā farmācijas biznesa standartiem Latvijā.

Ar īpašu lepnumu izceļas aptieka ar senu vēsturi, kas ir 200 gadus veca aptieka Vecrīgā ar darba laiku 24 stundas  diennaktī.

Mēness aptieku līdera pozīcijas palīdz noturēt darbinieku augstās profesionālās zināšanas. Vēl viens pozitīvi ietekmējošs faktors ir reklāmas akciju bukleti «Mēness aptieka».


Ieteikt
Vērtējums:
(0)
0 komentāru
Pieslēgties ar
Pieslēgties ar Facebook
Pieslēgties ar Google
vai