MazaCena.lv » Akcijas bukleti » Mana Veselība žurnāls

Mana Veselība žurnāls

Jauns izdevums: no 01.10.2020 līdz 31.10.2020
Iepriekšējais izdevums: no 01.09.2020 līdz 30.09.2020

Mana Veselība ikmēneša žurnāls no populārā aptieku tīkla «Mana Aptieka» ir veiksmīgas reklāmas informācijas formāta piemērs. Informācijas un reklāmas materiālu kombinācija ļauj palielināt publicētā satura pozitīvo uztveri.

Protams, žurnāla Mana Veselība galvenais mērķis ir zāļu popularizēšana un reklamēšana, taču, pateicoties papildu saturam, iepazīšanās ar aptiekas reklāmas piedāvājumiem kļūst aizraujoša un vienkārša. Pateicoties noderīgiem padomiem un atbilstošai informācijai par medicīnu un veselību, žurnāls var ieinteresēt ne tikai potenciālos Mana Aptieka klientus, bet arī absolūti ikvienu, kurš uztraucas par savu veselību.

Latvijas farmaceitu asociācija ir vadošais nacionālais zīmols zāļu tirdzniecības jomā. «Manas Aptiekas» popularitāte gadu no gada pieaug, un tas galvenokārt ir saistīts ar plašo mazumtirdzniecības vietu pieejamību. Šī tīkla aptieku punkti, kas atrodas pat visattālākajos Latvijas reģionos, dažreiz ir vienīgie pieejamie zāļu avoti iedzīvotājiem.

Īpaši vērts atzīmēt aptiekas nostāju attiecībā uz personāla izvēli, augstas personāla prasības ir viena no tīkla «Mana Aptieka» vizītkartēm.

Vērtējums:
(0)
0 komentāru
Pieslēgties ar
Pieslēgties ar Vkontakte
Pieslēgties ar OK.ru
Pieslēgties ar Facebook
Pieslēgties ar Google
Pieslēgties ar Yandex
vai