MazaCena.lv » Akcijas bukleti » Mana Aptieka buklets

Jaunums 🔥 Mana Aptieka buklets spēkā no 01.04.2024 līdz 30.04.2024.


Mana Aptieka ikmēneša buklets no populārā aptieku tīkla «Mana Aptieka» ir veiksmīgas reklāmas informācijas formāta piemērs. Informācijas un reklāmas materiālu kombinācija ļauj palielināt publicētā satura pozitīvo uztveri.

Protams, žurnāla Mana Veselība galvenais mērķis ir zāļu popularizēšana un reklamēšana, taču, pateicoties papildu saturam, iepazīšanās ar aptiekas reklāmas piedāvājumiem kļūst aizraujoša un vienkārša. Pateicoties noderīgiem padomiem un atbilstošai informācijai par medicīnu un veselību, žurnāls var ieinteresēt ne tikai potenciālos Mana Aptieka klientus, bet arī absolūti ikvienu, kurš uztraucas par savu veselību.

Latvijas farmaceitu asociācija ir vadošais nacionālais zīmols zāļu tirdzniecības jomā. «Manas Aptiekas» popularitāte gadu no gada pieaug, un tas galvenokārt ir saistīts ar plašo mazumtirdzniecības vietu pieejamību. Šī tīkla aptieku punkti, kas atrodas pat visattālākajos Latvijas reģionos, dažreiz ir vienīgie pieejamie zāļu avoti iedzīvotājiem.

Īpaši vērts atzīmēt aptiekas nostāju attiecībā uz personāla izvēli, augstas personāla prasības ir viena no tīkla «Mana Aptieka» vizītkartēm.

Ieteikt
Vērtējums:
(0)
0 komentāru
Pieslēgties ar
Pieslēgties ar Vkontakte
Pieslēgties ar OK.ru
Pieslēgties ar Facebook
Pieslēgties ar Google
Pieslēgties ar Yandex
vai