MazaCena.lv » Akcijas bukleti » BENU Aptiekas akcijas buklets

Jaunums 🔥 BENU Aptiekas akcijas buklets spēkā no 01.07.2024 līdz 31.07.2024. Tagad ir īpašas atlaides un akcijas dažādām populārām ikdienas precēm.

BENU aptieka akcijas buklets – klientu ikmēneša iepazīstināšana ar visiem jaununiem preču klāstā par pazeminātu cenu. Parasti pašreizējie piedāvājumi attiecas ne tikai uz zālēm, bet arī uz konkrētiem medicīnas pakalpojumiem. Zāļu pirkšana BENU aptiekās kļūst īpaši izdevīga, izmantojot lojalitātes karti. Papildu bonusa punktu uzkrāšana un pašreizējās aptieku akcijas neapšaubāmi veicina pastāvīgo klientu skaita palielināšanos.

Mazumtirdzniecības aptieku tīkls BENU aptieka ir viens no farmācijas produktu tirgus līderiem Latvijā. Pirms atkārtotas preču zīmes tirdzniecības, kas notika 2012.gadā, uzņēmums ne mazāk veiksmīgi darbojās ar labi zināmo zīmolu Ģimenes aptieka. Tīkls  ir pazīstams tālu aiz Latvijas robežām, un tajā ir vairāk nekā 700 tirdzniecības vienību. Īpašā attieksme pret klientiem un augstā darbinieku kvalifikācija ļauj sasniegt augstus tīkla attīstības tempus.

Visā Latvijā ir vairāk nekā 75 BENU aptieku.

Īpašu lomu klientiem spēlē pastāvīgo klientu lojalitātes programmas esamība. Pateicoties progresīvajai skalai, BENU lojalitātes karte ļauj palielināt bonusa punktu uzkrāšanas procentus atkarībā no pirkumu apjoma. BENU Aptieka izdod ikmēneša skrejlapas un skrejlapas ar akciju piedāvājumiem.

Ieteikt
Vērtējums:
(6)
0 komentāru
Pieslēgties ar
Pieslēgties ar Facebook
Pieslēgties ar Google
vai