MazaCena.lv » Akcijas bukleti » Vesko akcijas buklets

Jaunums 🔥 Vesko akcijas buklets spēkā no 22.04.2024 līdz 19.05.2024.


Vesko akcijas buklets tas ir ik mēnesi samazinātas cenas vairākiem produktiem no galvenā patērētāja groza. Tirdzniecības tīkla biznesa stratēģija ļauj piedāvāt klientiem konkurētspējīgas cenas un kvalitatīvus pakalpojumus.

Šis akcijas buklets attiecināms uz veikaliem ar Vesko un Vesko mini logotipu, kas atrodas lielākajās Latvijas pilsētās un rajonu centros. Ir vērts atzīmēt, ka atšķirībā no Mego akciju bukleta šīs reklāmas brošūras klāsts ir nedaudz pieticīgāks. Tomēr neaizmirstiet, ka Vesko galvenokārt tiek saistīta ar pārtikas produktu tirdzniecību.

Vesko ir Latvijas lielākā mazumtirdzniecības kooperatīva SIA Baltstor partneris.

Kopš 2004.gada šis uzņēmums visiem kooperatīva biedriem nodrošina vienādus nosacījumus un vienotu mārketinga stratēģiju. Vesko mazumtirdzniecības tīklla veikalu izplatīšanas apgabals kopā ar vēl vienu veiksmīgi attīstītu partneri - Mego veikalu tīklu - jau aptver lielāko daļu Latvijas teritorijas, šī attīstība neapstājas ne vienu dienu.

Pateicoties labi koordinētajam partneru darbam un sadarbībai, kā arī lieliski racionalizētai mārketinga sistēmai, cenas Vesko veikalos ir daudz zemākas un mazāk pakļautas svārstībām atšķirībā no konkurentiem.

Ieteikt
Vērtējums:
(2)
0 komentāru
Pieslēgties ar
Pieslēgties ar Vkontakte
Pieslēgties ar OK.ru
Pieslēgties ar Facebook
Pieslēgties ar Google
Pieslēgties ar Yandex
vai