MazaCena.lv » Akcijas bukleti » Vynoteka akcijas buklets

Jaunums 🔥 Vynoteka akcijas buklets spēkā no 10.06.2024 līdz 07.07.2024.


Vynoteka akcijas buklets – tas vienmēr ir neticami zemas cenas alkoholiskajiem dzērieniem un ar tiem saistītajiem produktiem. Dzērieni katrai gaumei un budžetam, tikai augstas kvalitātes oriģinālie zīmoli. Veikala galvenais virziens ir lasāms tā vārdā, ievērojamu daļu Vynoteka sortimenta aizņem vīni, kas ievesti no visas pasaules un atbilst visaugstākajām prasībām.

Vynoteka tirdzniecības tīkla attīstības vēsture aizsākās ar tā pirmā veikala Lietuvā izveidi 2005.gadā. Straujā tīkla attīstība jau ļāva 2012. gadā ienākt Latvijas tirgū. Pašlaik Vynoteka tīklā ir vairāk nekā 10 veikalu, kas specializējas alkoholisko un bezalkoholisko produktu tirdzniecībā.

Tieša sadarbība ar lielākajiem vīna ražotājiem ļauj piedāvāt patērētājam vislabāko cenas un vērtības attiecību. Turklāt daudzi, pat lieli tirgus dalībnieki, nevar lepoties ar plašo klāstu, kāds šobrīd ir Vynoteka. Vynoteka mazumtirdzniecības tīkla veiksmes stāsts ir dzīvs profesionālās mārketinga politikas pieejas piemērs.

Vairāk nekā 1500 izcilu vīnu zīmolu, vairāk nekā 300 alus veidu, daudz bezalkoholisko dzērienu un citu saistītu produktu.

Protams, var ilgi runāt par alkohola lietošanas bīstamību un par alkohola reklamēšanu šāda veida Vynoteka akcijas bukletos, taču dzīves realitāte ir tāda, ka šī producijas kategorija tuvākajā laikā nepaliks nepamanīta, un viss, ko vērts ieteikt vietnes lietotājiem, lai nekad nezaudētu mēra izjūtu!

Ieteikt
Vērtējums:
(3)
0 komentāru
Pieslēgties ar
Pieslēgties ar Facebook
Pieslēgties ar Google
vai