MazaCena.lv » Akcijas bukleti » Douglas katalogs

Douglas katalogs

Katalogs spēkā: Pavasaris 2024

Jaunums 🔥 Douglas katalogs spēkā — Pavasaris 2024. Tagad ir īpašas atlaides un akcijas dažādām populārām ikdienas precēm.

Douglas katalogs ir mūsdienu zīmolu spogulis parfimērijas un kosmētikas jomā. Veikalos ar milzīgu sortimentu pircējam ir diezgan grūti orientēties un dot priekšroku kādai konkrētai precei. Bieži vien fiziski nav iespējams iepazīties ar visām veikalā piedāvātajām precēm, tāpēc šādiem prasīgiem un izvēlīgiem klientiem tiek publicēti sezonālie katalogi.

Neatkarīgi no klientu informētības līmeņa modes un skaistumkopšanas jomā Douglas katalogos vienmēr ir piemērots produkts, kas ir kvalitatīvs, bet tajā pašā laikā nav finansiāli apgrūtinošs. Pastāvīgajiem klientiem, tāpat kā jebkurā lielā tirdzniecības tīklā, tiek piemērotas īpašas atlaides un tiek ieviesta izdevīgalojalitātes programma.

Pašlaik Eiropā ir vairāk nekā 1800 Douglas veikalu, un kopējais darbinieku skaits pārsniedz 24 tūkstošus.

Douglas ir lielākais Eiropas mazumtirdzniecības tīkls ar visplašāko smaržu un kosmētikas klāstu no vadošajiem pasaules zīmoliem. Augsts klientu uzticības līmenis neradās pēkšņi. Tam sekoja ilga attīstības vēsture. Topošās skaistumkopšanas impērijas pamatus Vācijā pirms diviem gadsimtiem lika skotu imigrants. Sākot ar aromātisko ziepju un smaržu ražošanu, John Sharp Douglas, uzsāka populārā Eiropas tirdzniecības tīkla attīstību, pat neiedomājoties par to. Visā ilgā vēsturē tirdzniecības tīkls vairākas reizes ir mainījis īpašniekus, vienlaikus saglabājot atpazīstamo zīmolu un piedāvāto pakalpojumu augsto kvalitāti.

Ieteikt
Vērtējums:
(1)
0 komentāru
Pieslēgties ar
Pieslēgties ar Facebook
Pieslēgties ar Google
vai