MazaCena.lv » Akcijas bukleti » Multilukss akcijas avīze

Jaunums 🔥 Multilukss akcijas avīze spēkā no 29.01.2024 līdz 25.02.2024.

Ikmēneša Multilukss akcijas avīze ir pārskats par jaunajiem produktiem, labākajiem izstrādājumiem un vienkārši ikdienas sīkumiem par īpaši konkurētspējīgām cenām. Starp plašo preču klāstu ir daudz produktu, kurus var iegādāties tikai šī tirdzniecības tīkla veikalos. Ievērojamu daļu no šī tirdzniecības tīkla sortimenta aizņem augstas kvalitātes kosmētikas un higiēnas izstrādājumi, mājsaimniecības izstrādājumi un ar tiem saistīti piederumi, kas ražoti Krievijā, Baltkrievijā, Francijā, Dienvidkorejā un Ukrainā.

Multilukss laikrakstā norādītās atlaides ir spēkā visiem pircējiem, pat tiem, kuri vēl nav paspējuši saņemt atlaižu karti. Mājīgiem veikaliem ar profesionālu atsaucīgu personālu ir visas iespējas kļūt vēl izplatītamākiem. Septiņas dienas nedēļā Multilukss veikali saviem klientiem piedāvā vislabākās cenas populāriem produktiem mājai un sadzīvei.

18 veikali Latvijā un 1 Lietuvā ir guvuši ievērojamu polpularitāti iedzīvotāju vidū, kas nemēdz iepirkties dārgos veikalos.

Multilukss veikalu sortimentā plaši pārstāvēta vadošo ražotāju kosmētika, smaržas, rotaslietas, higiēnas preces un sadzīves ķīmija. Dažām pircēju kategorijām, tādām kā pensionāriem un studentiem, Multilukss piedāvā īpašas cenas. Tomēr, ja jūs neietilpst nevienā no šīm kategorijām, ir lieliska iespēja izmantot īpašu klienta karti.

Ieteikt
Vērtējums:
(3)
0 komentāru
Pieslēgties ar
Pieslēgties ar Vkontakte
Pieslēgties ar OK.ru
Pieslēgties ar Facebook
Pieslēgties ar Google
Pieslēgties ar Yandex
vai