MazaCena.lv » Akcijas bukleti » Oriflame katalogs

Jaunums 🔥 Oriflame katalogs spēkā no 08.11.2023 līdz 28.11.2023.

Sezonas Oriflame katalogs informēs par kosmētikas jauninājumiem un modes tendencēm, sniegs uzņēmuma speciālistu padomus un ieteikumus. Visām precēm ir pievienota īsa anotācija, kas ļauj jums iegūt pamata informāciju par precēm. Katram Oriflame kataloga numuram ir visas iespējas kļūt par jūsu skaistumkopšanas rokasgrāmatu un ceļvedi mūsdienu grima pasaulē. Neskatoties uz to, ka lielāko daļu katalogā aizņem produkti sievietēm, uzņēmuma speciālisti ir izstrādājuši īpašas vīriešu un bērnu produktu sērijas.

Visi produkti atbilst visaugstākajiem drošības standartiem, ir videi draudzīgi, un saskaņā ar Oriflame pārstāvju paziņojumu tie netiek izmēģināti uz dzīvniekiem. Visu produktu pamatā ir dabiski komponenti, kas nodrošina augstas hipoalerģiskas īpašības.

Zviedrijas tirdzniecības un ražošanas uzņēmums Oriflame ir vadošais smaržu, kosmētikas un saistīto izstrādājumu izstrādātājs, ražotājs un izplatītājs vairāk nekā 50 gadus.

Oriflame produkti ietver vairāk nekā 1000 preces, ieskaitot ādas un matu kopšanas līdzekļus, dekoratīvo kosmētiku un smaržas, higiēnas līdzekļus un daudz ko citu.

Oriflame tirdzniecības darbība ir produktu pārdošana, izmantojot interneta vidi un izmantojot tiešās pārdošanas metodi. Pašlaik vairāk nekā 3 miljoni konsultantu visā pasaulē veiksmīgi sadarbojas ar Zviedrijas kosmētikas gigantu, gūstot stabilus un ievērojamus ienākumus.


Ieteikt
Vērtējums:
(2)
1 komentārs
Pieslēgties ar
Pieslēgties ar Vkontakte
Pieslēgties ar OK.ru
Pieslēgties ar Facebook
Pieslēgties ar Google
Pieslēgties ar Yandex
vai
  1. Sarmite
       2022g. 10 aprīlī, 15:17
    Ļoti labi produkti. Varētu kaut kādi aromāti būt no maijpuķītēm, jasmīniem un liepu ziediem.