MazaCena.lv » Akcijas bukleti » Avon Focus katalogs

Jaunums 🔥 Avon Focus katalogs spēkā no 01.07.2024 līdz 31.07.2024. Tagad ir īpašas atlaides un akcijas dažādām populārām ikdienas precēm.

Aktuālais Avon Focus katalogs vienmēr ir pilns ar spilgtiem jauninājumiem kosmētikas un parfimērijas nozarē. Kvalitatīvus produktus sievietēm un viņu dzīvesbiedriem nevar iegādāties parastajā lielveikalā. Tradicionālo veikalu trūkums, kuru lomu spēlē daudzi konsultanti, ļauj saglabāt līdzsvaru starp izdevīgu cenu un izcilas kvalitātes produktiem.

Pateicoties tiešās pārdošanas sistēmai, gala klients var būt drošs par iegādāto Avon produktu augsto kvalitāti un autentiskumu, un plašais konsultantu un pārstāvniecību tīkls pirkumu piegādi padara ātru un ērtu.

Lielākais parfimērijas un kosmētikas uzņēmums Avon ir viens no līderiem tīkla mārketingā. Miljoniem klientu visā pasaulē dod priekšroku moderniem un novatoriskiem kosmētikas līdzekļiem.

Kompānija ir vairāk nekā simts veiksmīgas attīstības gadu vēsture.

1886.gadā amerikānis Deivids Makonels sāka savu biznesu ar grāmatu pārdošanu, taču pietiekami drīz nonāca pie secinājuma, ka kosmētikas līdzekļu pārdošana nes taustāmāku peļņu. Tomēr vislielākos panākumus guva ideja pārdot preces, izmantojot izbraukuma starpniekus. Mūsdienu aktīvajiem cilvēkiem Avon bieži ir biznesa sākumpunkts. Stratēģijas pamatā ir plašs konsultantu tīkls visā pasaulē. Ikviens var sākt pelnīt, galvenais šajā jautājumā ir pozitīva attieksme un sabiedriskums.


Ieteikt
Vērtējums:
(10)
0 komentāru
Pieslēgties ar
Pieslēgties ar Facebook
Pieslēgties ar Google
vai