MazaCena.lv » Akcijas bukleti » Jysk akcijas buklets

Jaunums 🔥 Jysk akcijas buklets spēkā no 14.05.2024 līdz 27.05.2024.


Kā vienmēr, Jysk akcijas buklets piedāvā atlaides visdažādākajām precēm priekš mājām . Vairākas reizes mēnesī Jysk atjauno savus akcijas bukletus, ļaujot klientiem daudz efektīvāk saņemt informāciju par aktuālajiem akciju piedāvājumiem. Kopā ar Jysk jūs varat sakārtot jebkuru dzīvojamo platību, viss nepieciešamais ir koncentrēts vienā vietā - gultas piederumi, spilveni un segas, galdauti un dvieļi, mājas un dārza mēbeles, apgaismojums, vaska sveces, salvetes un daudz kas cits.

Globālajam mazumtirdzniecības tīklam Jysk, kas tika dibināts Dānijā 1979.gadā, pašlaik ir vairāk nekā 2500 veikalu visā pasaulē ar kopējo darbinieku skaitu virs 21 tūkstoša. Skandināvu kolorīts un visaugstākā preču kvalitāte padarīja Jysk veikalus populārus patērētāju vidū. Īpašs uzsvars tiek likts uz mājas un dārza mēbeļu, dažu mājsaimniecības preču, kā arī ar tām saistīto piederumu tirdzniecību.

Ir vērts piebilst, ka pirkumus var veikt gan veikalā, gan interneta veikalā Jysk ar bezmaksas piegādi, ja pirkumu summa pārsniedz 249 eiro.

Pirmais Jysk veikals Latvijā parādījās 2001.gadā, Rīgā tirdzniecības centrā Alfa un pēc tam tika sākta tirdzniecības tīkla attīstība visās Baltijas valstīs. Vērienīgie Jysk veikalu attīstības plāni jau tagad liek potenciālajiem konkurentiem mainīt biznesa stratēģiju.

Ieteikt
Vērtējums:
(2)
0 komentāru
Pieslēgties ar
Pieslēgties ar Facebook
Pieslēgties ar Google
vai