MazaCena.lv » Maxima » Maxima Akropolē

Maxima Akropolē

Buklets spēkā: līdz 31.12.2019

2019. gadā notika daudzfunkcionālā iepirkšanās kompleksa Akropole svinīga atklāšana. Mūsdienīgajā iepirkšanās un izklaides centrā atrodas vairāk nekā simts veikalu un sava vieta atradās arī lielveikalam Maxima Akropolē.

Jaunais lielveikals, konkurentu skaudībai, pārsteidz ar savu mērogu un īpašo mārketinga koncepciju, atstājot iespaidu, ka viss ir pārdomāts līdz sīkumiem. Vismodernākās tehnoloģijas, preču elektroniskās cenu zīmes, novatoriski risinājumi inventāra uzraudzībai, ekrāni ar reklāmas ziņu pārraidīšanu, vairāk nekā 40 000 preču vienības tirdzniecības centrā Akropole lielveikalu Maxima XXX izvirza pirmajā vietā ne tikai attiecībā uz potenciālajiem konkurentiem, bet arī citām esošajām mazumtirdzniecības tīkla Maxima filiālēm.

Turklāt lielveikals tika uzbūvēts, ņemot vērā visus vides un enerģijas taupīšanas standartus, kas ir jūtams pat tirdzniecības telpu vizuālajā noformējumā. Vairāk nekā 200 darbinieku komanda ir apņēmusies padarīt iepirkšanās laiku pozitīvu un ērtu.

Tieši pirms lielveikala apmeklējuma jūs varat uzzināt īpašas atlaides no reklāmas brošūras elektroniskās versijas, un, ja jūs jau esat apmeklējis Maxima tirdzniecības centrā Akropole, būs interesanti uzzināt jūsu viedokli par to.

Vērtējums:
(0)
0 komentāru
Pieslēgties ar
Pieslēgties ar Vkontakte
Pieslēgties ar OK.ru
Pieslēgties ar Facebook
Pieslēgties ar Google
Pieslēgties ar Yandex
vai
Šī vietne ir aizsargāta ar reCAPTCHA. Tiek piemērota Google konfidencialitātes politika un pakalpojumu sniegšanas noteikumi.