MazaCena.lv » Maxima » Maxima akcijas avīze

Maxima akcijas avīze

Buklets spēkā: no 26.05.2020 līdz 01.06.2020
Iepriekšējais buklets no 19.05.2020 līdz 25.05.2020

Akcijas avīze Maxima ir viena no populārākajām un cienījamākajām mazumtirdzniecības ķēdēm Baltijas valstīs maksimālo atlaižu un ienesīgo piedāvājumu kopsavilkuma versija. Tirdzniecības tīkla popularitāti nosaka plaša tirdzniecības vietu pieejamība, kā arī plašs un pārdomāts preču sortiments.

Parasto patērētāju vidū Lietuvas zīmols Maxima jau sen ir kļuvis par populāru vārdu, kas bieži tiek asociēts ar augstu kvalitāti un maksimālu komfortu. Plašais preču klāsts ļoti bieži mudina vidusmēra pircēju nesteigties apmeklēt šauri specializētus veikalus, bet iegādāties visu nepieciešamo tuvākajā "Maximā" un papildus ar diezgan ievērojamu atlaidi.

Pārtika un kulinārija, drēbes un apavi, kancelejas preces un noderīgas sīkas lietas mājām - tas un vēl daudz kas cits ir pieejams plašā sortimentā, ļaujot cilvēkiem ar jebkādiem ienākumiem un individuālām vēlmēm katru gadu jau vairākas desmitgades dot priekšroku šim tirdzniecības tīklam.

Diemžēl mūsu ikdienas izdevumi katru gadu palielinās, liekot mums arvien vairāk un vairāk uzmanības pievērst cenām. Nav noslēpums, ka bieži mēs nevaram atļauties iegādāties preces par parasto cenu, mēs gaidām akcijas un maksimālas atlaides. Potenciālo pircēju ērtībām tiek izdota akcijas avīze Maxima arī elektroniskā veidā.

Vērtējums:
(1)
0 komentāru
Pieslēgties ar
Pieslēgties ar Vkontakte
Pieslēgties ar OK.ru
Pieslēgties ar Facebook
Pieslēgties ar Google
Pieslēgties ar Yandex
vai
Šī vietne ir aizsargāta ar reCAPTCHA. Tiek piemērota Google konfidencialitātes politika un pakalpojumu sniegšanas noteikumi.