MazaCena.lv » Akcijas bukleti » Jysk aizkaru katalogs

Jysk aizkaru katalogs

Katalogs spēkā: 2023

Jaunums 🔥 Jysk aizkaru katalogs spēkā — 2023.

.

Atrast pareizos aizkarus savam mājoklim var būt laikietilpīgs process. Katrā mājoklī ir savs laiks gaismai, un savs – sadzīves aizklāšanai no nevēlamām acīm. Kā apvienot aizkaru funkcionalitāti ar mājokļa interjera estētiskumu? 

Ļauj JYSK parūpēties par to, lai Tev būtu pieejami daudzi un dažādi risinājumi! Pie mums atradīsi daudzveidīgas izvēles iespējas, kas būs piemērotas visām mājokļa telpām un to iemītnieku prasībām.

Lieliem logiem bieži vien trūkst akcentu. Īpaši gari smagie aizkari dažādās krāsās būs izcila iespēja padarīt logu redzamāku. Izvēloties kādu košāku toni, šis akcents nolasīsies gan logā, gan arī pašā telpā. Tāpat pie liela loga vienmēr būs vairāk vietas kāda īpaša „stūrīša” iekārtošanai, ko attiecīgie aizkari pilnveidos. Piemēram, novieto pie loga kādu lielāku atpūtas krēslu – kopā ar garajiem aizkariem tas veidos noslēgtu telpu plašajā istabā.

Aizkaru optiskā funkcija

Ja Tavs mājoklis ir ar augstiem griestiem, izcel tos ar aizkariem, kuri sākas nedaudz virs loga rāmja. Tādējādi padarīsi telpu vēl plašāku, taču mazāk tukšu, to aizpildot ar aizkariem. Tāpat šāda pieeja ļoti labi iederēsies šaurās istabās ar augstiem griestiem. Pārliecinies, ka, novietojot aizkarus augstāk, nekā ierasts, tie joprojām sniedzas līdz pašai grīdai.

Izvēlies telpai atbilstošu izmēru

Aizkaru izvēli nosaka ne vien paša loga izmērs, bet arī telpas platība. Plašā dzīvojamajā istabā laba izvēle būs īpaši gari aizkari tumšākos toņos. Tie padarīs lielo telpu mājīgāku un noslēgtāku, turklāt piešķirs istabai radošu akcentu, ja aizkarus papildinās arī kāda papildu krāsu tekstūra. Taču mazākām istabām ieteicams izvēlēties gaisīgākus un vieglākus aizkarus, kuru krāsa pieskaņota kopējam telpas interjeram. Īpaši labi izskatīsies, ja aizkaru krāsa būs spilgtāka par pārējiem telpas interjera elementiem, jo tas nelielajai telpai optiski piešķirs vairākas dimensijas.

Ieteikt
Vērtējums:
(0)
0 komentāru
Pieslēgties ar
Pieslēgties ar Facebook
Pieslēgties ar Google
vai