MazaCena.lv » Akcijas bukleti » Laimes Formula žurnāls (Apotheka)

Laimes Formula žurnāls (Apotheka)

Katalogs spēkā: Ziema 2019/2020

Vairākas reizes gadā aptieku tīkls Apotheka izdod Laimes Formula žurnālu, kurā tiek stāstīts par pašreizējām veselības problēmām un to risināšanas iespējām. Katrā numurā vadošie farmaceiti un ārsti dalās ar lasītājiem ar savām zināšanām un padomiem par veselības saglabāšanu vai jau iegūtās kaites ārstēšanu.

Gadu gaitā žurnāla Laimes Formula lappusēs viņiem izdevās aptvert milzīgu skaitu karstu tēmu, nepieredzējušam lasītājam atklājot mūsdienu tendences medicīnas jomā un palielinot cilvēku zināšanas un izpratni par viņu veselību.

Žurnāls tiek izplatīts absolūti bez maksas, un papildus žurnālistiskajiem materiāliem tajā ir arī  farmaceitisko izstrādājumu apraksti, kuriem piemēro akcijas cenas.

Apotheka ir viena no visstraujāk augošajām Latvijas aptieku ķēdēm ar vairāk nekā 100 medikamentu tirdzniecības vietām.

Mūsdienu aptieku formāts un augsti kvalificēti darbinieki nosaka šīs aptieku ķēdes augsto popularitāti. Aptieku ķēde Apotheka saviem klientiem var piedāvāt ne tikai medikamentus, bet arī vairākus diagnostikas pakalpojumus, piemēram, asinsspiediena mērīšanu, cukura līmeņa noteikšanu asinīs, kā arī profesionālu konsultāciju sniegšanu farmācijas jomā.

Apotheka klientu karšu īpašniekiem tiek nodrošināti īpaši atvieglojumi darījumiem, kā arī ir uzkrāšanas bonusa punktu sistēma, lai apmaksātu turpmākos pirkumus.

Vērtējums:
(0)
0 komentāru
Pieslēgties ar
Pieslēgties ar Vkontakte
Pieslēgties ar OK.ru
Pieslēgties ar Facebook
Pieslēgties ar Google
Pieslēgties ar Yandex
vai