MazaCena.lv » Akcijas bukleti » Drogas akcijas buklets

Jaunums 🔥 Drogas akcijas buklets spēkā no 02.05.2023 līdz 31.05.2023.

Drogas akcijas buklets ir diezgan informatīvs un kvalitatīvs pārskats par pašreizējām kosmētikas un sadzīves preču atlaidēm. Pirmkārt, buklets ir noderīgs tiem lietotājiem, kuri dod priekšroku pirkumiem, neizmantojot internetu. Starp vairākiem desmitiem produktu ar samazinātu cenu ir vadošo ražotāju kosmētika, higiēnas līdzekļi, smaržas un sadzīves ķīmija. Papildus reklāmas bukletam atlaides var atrast arī uzņēmuma tiešsaistes veikala lapās.

Drogas klienta kartes īpašniekiem ir iespēja saņemt vēl lielākas priekšrocības, iepērkoties. Karte ļauj uzkrāt papildus bonusa punktus par veiktajiem pirkumiem. Nākotnē uzkrātos punktus varēs tērēt precēm no veikala sortimenta.

Veikals Drogas jau vairāk nekā desmit gadus ir viens no atpazīstamākajiem zīmoliem Latvijā. Vairāk nekā 140 veikalu katru dienu apmierina augošās ne tikai Latvijas, bet arī Lietuvas klientu vajadzības.

Tirdzniecības tīkls Drogas ir A.S. Watson Group meitas uzņēmums, kas gandrīz pirms diviem gadsimtiem bija vienīgā aptieka, kas palīdzēja tiem, kam vajadzīgas bezmaksas medikamentus. Mūsdienās tas ir vairāk nekā viens Drogas veikals, kurš durvis vēra 1993.gadā Rīgas centrā, tagad tas ir lielākais veikalu tīkls Baltijas valstīs, kas specializējas kosmētikas un sadzīves preču mazumtirdzniecībā.

Ieteikt
Vērtējums:
(3)
0 komentāru
Pieslēgties ar
Pieslēgties ar Vkontakte
Pieslēgties ar OK.ru
Pieslēgties ar Facebook
Pieslēgties ar Google
Pieslēgties ar Yandex
vai