MazaCena.lv » Akcijas bukleti » Krūza akcijas avīze

Jaunums 🔥 Krūza akcijas avīze spēkā no 01.04.2024 līdz 30.04.2024.


Ikmēneša Krūza akcijas avīzē ir iekļauti desmitiem īpašu celtniecības produktu un ar tiem saistītu pakalpojumu piedāvājumu. Visiem pircējiem tiek piedāvātas ievērojamas atlaides, īpašajās dienās Krūza piedāvā papildu privilēģijas māmiņām un pensionāriem. Lai pilnībā izmantotu visas priekšrocības, Krūza pastāvīgajiem klientiem ir iespēja saņemt klienta karti, kas papildus piešķirs fiksētu atlaidi visām precēm.

Nedrīkst aizmirst arī par bonusiem par daudzumu. Darbojoties pieaugošajā mērogā, zināmas priekšrocības tiek piedāvātas, iegādājoties preces par summu, kas pārsniedz 701 eiro. Plašāku informāciju par atlaidēm skatiet akciju avīzes Krūza lapās. Mazumtirdzniecības un vairumtirdzniecības veikali Krūza vairāk nekā 20 gadus ir vieni no būvmateriālu pārdošanas līderiem Latvijā. Veikalu panākumus nosaka uzticamība un elastīgā atlaižu sistēma. Pateicoties aktīvai piegādātāju un ražotāju sadarbībai, Krūza veikaliem ir iespēja pārdot preces par konkurētspējīgām cenām, piedāvāt klientiem ievērojamas atlaides un regulāri izdot reklāmas avīzi.

Krūza veikali šobrīd savus klientus gaida Rīgā, Jelgavā un Saldū.

Līdztekus būvizstrādājumu tirdzniecībai, Krūza piedāvā vairākus ar tiem saistītus pakalpojumus, piemēram, elektroinstrumentu nomu, plānošanu un 3D interjera dizaina izstrādi.

Ieteikt
Vērtējums:
(1)
0 komentāru
Pieslēgties ar
Pieslēgties ar Vkontakte
Pieslēgties ar OK.ru
Pieslēgties ar Facebook
Pieslēgties ar Google
Pieslēgties ar Yandex
vai