MazaCena.lv » Akcijas bukleti » Ikea katalogs

Ikea katalogs

Katalogs spēkā: 2020

Jaunums 🔥 Ikea katalogs spēkā — 2020.

Visplašākais elektroniskais Ikea katalogs satur vairākus simtus ilustrētu lapu ar unikāliem piedāvājumiem un jaunākajām idejām mājām. Neatkarīgi no tā, vai plānojat veikt pilnu remontu vai vienkārši vēlaties vēlēties atsvaidzināt mājas interjeru, Ikea katalogs palīdzēs noteikt dizainu un noformulēt turpmāko izmaiņu plānu.

Ražošanas un tirdzniecības uzņēmumu grupai Ikea, kas dibināta 1943.gadā, pieder pasaulē lielākā mēbeļu veikalu ķēde. Sākot ar sērkociņu tirdzniecību, Ikea veikala īpašniekam un dibinātājam zviedram Ingvaram Kampradam izdevās izveidot uzņēmumu ar vairāku miljardu dolāru lielu apgrozījumu, kas ļāva viņam kļūt par vienu no bagātākajiem cilvēkiem pasaulē.

Ikea galvenais virziens ir dažādu mēbeļu un ar tām saistītu noderīgu sīklietu dizainu un pārdošanu. Viena no Ikea galvenajām koncepcijām ir mēbeļu tirdzniecība izjauktā formā, kas iepakotas īpašās kastēs. Tādējādi mēbeļu salikšanas process ir atkarīgs no pircēja, ļaujot uzņēmumam saglabāt optimālu pārdoto preču cenas un kvalitātes līdzsvaru.

Tirdzniecības tīkls, kurā ir vairāk nekā 300 Ikea veikalu visā pasaulē, ir modes noteicējs mājas mēbeļu izplatīšanā.

Protams, Ikea katalogs ir tikai reklāmas izdevums, kurā nav iespējams aptvert visu produktu klāstu. Vairāk ideju var redzēt tieši Ikea veikalos, tāpat klientu ērtībai ir pieejamas konsultācijas, plānošana, piegāde, mēbeļu montāža, piekabju noma un, protams, nepieciešamības gadījumā arī preču atgriešana.

Ieteikt
Vērtējums:
(1)
0 komentāru
Pieslēgties ar
Pieslēgties ar Vkontakte
Pieslēgties ar OK.ru
Pieslēgties ar Facebook
Pieslēgties ar Google
Pieslēgties ar Yandex
vai