MazaCena.lv » Akcijas bukleti » Promo akcijas buklets

Jaunums 🔥 Promo akcijas buklets spēkā no 22.05.2024 līdz 04.06.2024.


Promo akcijas buklets ir oficiāls informatīvs laikraksts, kas publicē karstākos piedāvājumus un atlaides precēm klienta kartes īpašniekiem šajā tirdzniecības tīklā. Nozīmīgas atlaides izskaidrojamas Promo veikalu orientācijā uz vairumtirdzniecību.

Veikalu tīkls Promo Cash & Carry pieder uzņēmumam Sanitex Ltd , kas dibināts tālajā 1992.gadā un kas galvenokārt paredzēts darbam ar juridiskām personām. Pārtikas, mājsaimniecības un biznesa preču vairumtirdzniecība - tas viss, pateicoties zemām cenām, ļāva Promo veikaliem kļūt par ievērojamiem spēlētājiem šajā jomā.

Tūkstošiem juridisko personu visā Latvijā ir regulāri Promo Cash & Carry klienti, katru dienu iegādājoties nepieciešamās preces veikaliem, birojiem, kafejnīcām, restorāniem un viesnīcām. Turklāt arvien vairāk Promo pakalpojumus izmanto individuālie uzņēmēji, valdības aģentūras, kā arī pašnodarbinātie.

Šajā tirdzniecības tīklā galvenā nozīme ir Promo klienta kartei, ar kuru juridiskām personām ir iespēja iegādāties preces ar ievērojamu atlaidi.

Pateicoties Promo Cash & Carry akcijas bukletiem, informācija par pašreizējiem piedāvājumiem kļūst pieejamāka, un tas savukārt ļauj ātri un ērti saņemt visas biznesam nepieciešamās preces vienuviet par konkurētspējīgām vairumtirdzniecības cenām. Ir zināms, ka jūs varat pilnībā veikt pirkumus veikalā Promo Cash & Carry, ja jums ir klienta karte, kuru varat saņemt tikai kā juridiska persona. Bet šis aizliegums nav problēma!

Ieteikt
Vērtējums:
(7)
0 komentāru
Pieslēgties ar
Pieslēgties ar Facebook
Pieslēgties ar Google
vai